طراحی سایت در قزوین

طراحی سایت ارزان در قزوین

بسیاری از افراد محصولات و خدماتی برای ارائه دارند. اما برای فروش آن هیچ راهکاری ندارند. بهترین گزینه ممکن در این مواقع طراحی سایت است. هزینه پایین، بالا بردن اعتبار شرکت، اطلاع از آخرین اخبار، دسترسی شبانه روزی، تبلیغات ارزان و مقرون به صرفه و برندسازی از جمله مزایای سایت های اینترنتی به شمار می روند که عموم مردم از آن بی خبرند.

بسیاری از کسب و کارها، در مقاطع مختلفی از چرخه‌ی عمر خود، تصمیم می‌گیرند که رشد کنند و فعالیت‌های خود را توسعه دهند. رشد کسب و کار روش هایی دارد که بیشتر با آن ها آشنا خواهیم شد.

 

 

چیزی که روز به روز با زندگی مردم عجین می شود، اینترنت است. با روی کار آمدن اینترنت، زندگی مردم دچار تحولات بسیار زیادی شده است. فضای مجازی منبع بزرگی است که شما را با دنیایی بسیار بزرگ آشنا می سازد.

 

برای بهره مند شدن از این دنیای بزرگ نیاز به طراحی سایت برای اطلاع رسانی است. اگر به دنبال طراحی سایت در قزوین، طراحی سایت در تهران، طراحی سایت در تاکستان، طراحی سایت در الوند، طراحی سایت در بوئین زهرا، طراحی سایت در آبیک و طراحی سایت در جای جای استان قزوین هستید، در قسمت تماس با ما در خدمت شما هستیم.

 

تعریف وب سایت

وب سایت مکانی از اینترنت است که از تعدادی صفحه برای انجام کار خاصی تشکیل می شود. این صفحات میتواند آموزشی، سیاسی، فروشگاهی، صنعتی، شخصی و سایر موارد مرتبط باشد.

طراحی وب سایت در قزوین

طراحی وب سایت

به ایجاد یک سایت با توجه به ساختارهای خاص و برنامه ریزی های انجام شده طراحی سایت گفته می شود. به روال برنامه ریزی برای ایجاد یک سایت در فضای مجازی اینترنت که با ساختار کلی و جزئی ارائه می شود طراحی وب سایت گویند. این برنامه ریزی ها و ساختارهای خاص که شامل تصاویر ،متون ، فایل های صوتی و تصویری و المانهای خاص می شود، توسط برنامه ریزها برنامه نویسی می شوند. طراحان سایت صفحات سایت را طرح ریزی کرده و رویت امن را بر روی مرورگرها امکان پذیر می نمایند.

پروسه طراحی وب سایت

طراحی وب سایت مراحل مختلفی دارد که در ادامه مطلب به روال طراحی سایت اشاره خ.اهیم کرد. روال طراحی وب سایت توسط طراحان سایت به شکل زیر است:

  • تحقیق قبل از ایجاد وب سایت
  • تحقیق کلی
  • مفهوم سازی
  • طرح ریزی
  • تبلیغات

فایلهای چند رسانه ای، مطالب و محتوای سایت، فایل های تصویری و صوتی توسط طراحان مدیریت می شود. این طراحان سایت هستند که با توجه به علم خود این المان ها را در سایت ها جانمایی می کنند. موجود در آن را می توان توسط یک طراح ، یا گروهی از طراحان با وظیفه ای مشخص مدیریت کرد. یک وب سایت شامل صفحه اصلی و چندین برگه با کاربردهای مختلف می باشد. هر یک از صفحات سایت اهداف خاصی را دنبال می نمایند. تمام سایت به وسیله این برگه ها و صفحه اصلی شناخته می شود. کاربران با توجه به ظاهر بصری سایت با وب سایت ارتباط برقرار خواهند کرد. در طراحی سایت خود بهترین گزینه ها را از بهترین تیم های طراحی سایت انتخاب نمایید.طراحی باید طبق ایده و زیباشناختی باشد تا باعث هدایت بهتر متقاضی در سایت باشد.

پروسه طراحی سایت

عناصر طراحی وب

طراحی سایت از عناصر کاربردی بسیار زیادی تشکیل شده است. در ادامه مطلب این عناصر را به اختصار مورد بررسی قرار خواهیم داد.

ابتدایی ترین قدم در طراحی سایت چیدمان است. اگر بگوییم چیدمان مهمترین قدم طراحی سایت می باشد، غلو کرده ایم. مخاطب با چیدمان سایت است که با وب سایت مورد نظر ارتباط برقرار می کند. چیدمان می تواند شامل گرافیک، تبلیغات و متن باشد. در دنیای وب همگی طراحان سایت یک هدف واحد را دنبال می نمایند، آن هم حفظ تعادل، سازگاری و یکپارچگی طرح است.

عامل دوم مهم در طراحی سایت رنگ وب سایت مورد نظر است. انتخاب رنگ به کاربری سایت، نوع سلیقه مخاطب، هدف و نوع مشتری بستگی دارد. رنگ سایت کمی تواند بر اساس اهداف یک سازمان یا شرکت به صورت سیاه سفید و رنگی باشد. در برخی از سایت ها رنگ سایت با توجه به برند آن طراحی شده است.

بعد از چیدمان و رنگ، نوبت گرافیک ایت تا در طراحی سایت مورد بررسی قرار گیرد. کلیپ آرت یا آیکون لوگو و عکس اجزای گرافیک سایت در طراحی سایت هستند. تمامی این موارد باعث افزایش قدرت سایت می شود. گرافیک سایت باید با چیدمان و محتوای سایت همخوانی داشته باشد به نحوی که از سرعت آن کم ننماید.

شاید با دیدن تیتر فونت ها دچار تعجب شده باشید. اما فونت ها هم در طراحی سایت نقش مهمی را ایفا می نمایند. برای ارتباط گسترده با مخاطب می توانید از فونت های مرسوم در سایت های معتبر استفاده شود. این کار باعث ارتباط متقاضی با محتوای سایت می شود.

طراحی سایت ارزان در قزوین

 

 

محتوای سایت مهم ترین بخش ارتباطی بین سایت و متقاضی است. محتوای سایت می تواند با تصویر و متن اهداف سایت را به متقاضیان انعکاس دهد. محتوای سایت باید متقاضی را راهنمایی نماید و دچار سردرگمی ان نشود. محتوا باید کاری کند مخاطب در سایت باقی بماند و هر چه سریع تر به هدف خود برسد. تولید محتوا سایت باید برای موتورهای جستجو از جمله گوگل بهینه شود و شامل کلمات کانون و کلید ذی باشد.

خصوصیات سایت کاربر پسند

یک سایت کاربردی و جذاب علاوه بر عوامل بالا می تواند خاص و همیشگی باشد. عواملی که در امطلب زیر بیان خواهیم کرد، سایت ها را کاربر پسند خواهد کرد.

 

 

نویگیشن Navigation:

ابزارهای نویگیشن در طراحی وب باید به گونه ای باشند که کاربران را به اطلاعات مورد نظرشان هدایت نماید. این ابزار هستند که مخاطب را در سایت به حرکت در می آورند.

چندرسانه ای Multimedia:

ویدئویی ها و صوت ها از جمله عواملی هستند که می توانند به کاربران برای بدست آوردن اطلاعات مورد نظر کمک شایانی کنند. ویدئوها، صوت ها و تصاویر فهم و درک مخاطب را گسترش خواهد داد و متقاضی را تشویق به بازدید از سایر نقاط سرایت می نماید. در طراحی سایت به چند رسانه ای توجه وافری داشته باشید.

سازگاری Compatibility:

در طراحی سایت برای افزایش بازدید از سایت صفحات وب ساخته شده باید با مرورگرها سازگاری داشته باشند. هر چه سازگاری سایت ها بهتر باشد، عملکرد بهتری را ارائه خواهند داد.

هزینه طراحی سایت

فناوری Technology:

افزایش آگاهی و علم در طراحی سایت یکی از عواملی است که نه تنها سایت ها را با یکدیگر متمایز می نماید، بلکه طراحان سایت را نیز از یکدیگر مجزا می کند. همیشه تازه، پویا و حرفه ای باشید تا سیاتی پویا و جذاب را طراحی کنید.

تعاملی Interactive:

مشارکت مخاطب در حرکت های سایت باعث افزایش کاربر می شود. با افزودن تفسیر و نظرسنجی در طراحی میتوانید مشارکت افراد را افزایش دهید. این نوع تعاملات باعث تبدیل بازدیدکنندگان به مشتری می شود.

  • چیدمان:
  • رنگ:
  • گرافیک
  • فونت ها:
  • محتوا: