استفاده از شبکه های اجتماعی

تاثیر شبکه های مجازی بر کسب وکار ما.

نکات مهم برای بهینه سازی تصاویر در سئو

واضح است که تصاویر در جذاب ساختن محتوای آنلاین بسیار مهم هستند و همچنین تأثیر مستقیم بر سئو و بهینه سازی سایت شما دارند. استفاده از تصاویر مرتبط در محتوا به خواننده کمک می کند تا بهتر و راحت تر درک کند. به یاد داشته باشید ، یک عکس خوب بهتر از هزار کلمه است!

لینک نوفالو چیست

در چه مواقعی باید از لینک نوفالو در محتواهای خود استفاده کنیم

فراتر از کلاه سیاه

اگه با مسافرهایی که با ماشین شخصی به شهر تهران سفر می‌کنند صحبت کرده باشید حتماً ازتون سوالاتی در رابطه با طرح ترافیک یا طرح زوج و فرد شهر تهران خواهند پرسید خیلی از این مسافرها بعضا بدون اطلاع وارد محدوده های طرح ترافیک شهر شدند و حتی جریمه شده اند اما تا وقتی که قبض جریمه با پیامک ارسال نشود متوجه جریمه شدن خود نمیشوند.

الگوریتم موبایل فرست

باور کنیم یا نکنیم تلفن های همراه دنیای ما را احاطه کرده اند کاربرانی که تا همین چند سال پیش بخش زیادی از وب گردی شان را با دستگاه کامپیوتر یا لپ تاپ ها انجام می دادند حالا با همگیر شدن تلفن های هوشمند بیشتر زمان شان را با موبایل هایشان سر می کند.

سئوی سیاه در لینک سازی

لینک سازی و خرید بک لینک انبوه چیزهایی که تا همین چند سال پیش عمده برداشت های بود که از فعالیت سئو می شد هنوز هم دریافت پیامک هایی با مضمون خرید بک لینک انبوه با قیمت مناسب گواهی بر وجود این اشتباه رایج و مخرب با یک شیوه بازاریابی قدیمی می‌باشد. تکنیکهایی که پیش از این روش های موثر و وسوسه انگیز برای وب سایت ها به حساب می آمدند حالا با استفاده نابجا به تکنیک های کلاه سیاه در لینک سازی تبدیل شده اند. در این مقاله ۶ تکنیک کلاه سیاه را در لینک سازی که وبمستران را خواسته یا ناخواسته محکوم به جریمه گوگل می کند را بررسی می کنیم.

گوگل سندباکس

روزانه بیش از 500 وب سایت فعالیت خودشان را در فضای وب آغاز می کنند این حجم وسیعی از وبسایت ها کار گوگل را برای ارزش گذاری آنها بسیار دشوار می‌کند طبیعتاً انتظار ندارید که از بدو راه اندازی وب سایت در صفحه نتایج گوگل جایگاهی پیدا کنید سخت گیری گوگل در بازی دادن به وب سایت های تازه کار فقط با هدف انتخاب بهترین وب سایت ها برای نمایش به کارابرانش می باشد.

ابزارهای مهم سئو

دوستان و همراهان عزیز، ابزارهای سئو پروسه تحلیل و آنالیز سایت ها را برای ما آسان می کند. یک سئو کار علاوه بر علم و دانش کافی در زمینه سئو نیازمند یکسری ابزارهای مهم در زمینه سئو است که بتواند از داده های استخراج شده این ابزارها برای بهبود رتبه سایت خود استفاده کند ما در این مقاله به صورت کامل این ابزارها رو به شما معرفی میکنیم.

الگوریتم رقص گوگل

افزایش رتبه ناگهانی که همزمان ضربان قلب شما را هم از خوشحالی بالا میبرد این یکی از اتفاقات عجیب در رتبه بندی های نتایج گوگل می باشد که هدف آن میزانش بررسی رضایت کاربران از وب سایت شما می باشد. آیا رقص گوگل الگوریتم است؟

بهینه سازی سایت

بهینه سازی سایت یکی از مهمترین بخش های بازار درآمد به شمار می رود. هرچه این عمل به بهترین نحو انجام شود، درآمد حوزه فعالیت بیشتر خواهد بود. در این بین برخی از افراد سعی دارند با تکنیک های بهینه سازی سایت حوزه فعالیت خود را گسترش دهند و از طرف دیگر برخی از افراد دست به کارهای اشتباه و خطا در این زمینه می زنند.